Aranżacja wnętrz

Wykonuję projekty wnętrz budynków remontowanych, na etapie budowy lub w stanie surowym. Aranżacja wnętrz opiera się na kompleksowym projekcie, składającym się z rysunków techniczno-wykonawczych (przekrojów, rzutów, wymiarowania), projektu oświetlenia, specyfikacji materiałowo-ilościowej i wizualizacji (widoki 3D). Tak przedstawiona przyszła aranżacja wnętrz pozwala na dopracowanie detali i dobrą ocenę efektu końcowego, zanim jeszcze ekipa remontowa wejdzie do budynku. Ze szczegółami ustalam wygląd każdego fragmentu pomieszczenia, co ułatwia tworzenie spójnej aranżacji w całym budynku. Aby mieli Państwo całkowitą pewność, że aranżacja wnętrz będzie zgodna z przedstawionym wcześniej i zaakceptowanym projektem, mogę zająć się także nadzorem prac budowlanych. W ramach profesjonalnej aranżacji wnętrz współpracuję z klientami prywatnymi z Katowic oraz firmami z całego Śląska.

Stylizacja wnętrz

To rodzaj aranżacji wnętrza, które nie wymaga prac remontowo-budowlanych. Tworzę nowy styl i charakter we wnętrzu wykorzystując zastane elementy wyposażenia, czasem poddając je tylko niewielkiej odnowie. Nowe dodatki, tkaniny, kolory pozwalają niewielkim kosztem odświeżyć wnętrze dodając mu określonego charakteru. Nie wyrzucam pamiątek rodzinnych, wręcz przeciwnie – pokażę w jaki sposób wkomponować np. starą komodę w nowe wnętrze, żeby nadać niepowtarzalny wygląd całości. Moim głównym polem działania jest Śląsk, a przede wszystkim Katowice.

Konsultacje

W swojej ofercie posiadam porady projektowo-dekoratorskie. Proponuję ustalenie potrzeb inwestora, szczegółowe oszacowanie kosztów i etapów realizacji zamierzonych celów. Proponuję kompleksową pomoc na wszystkich etapach prac.

Aranżacja wnętrz katowice
Aranżacja wnętrz - Śląsk

Projektowanie/Odnawianie/Redesign Mebli

W swoich projektach lubię wykorzystywać stare meble, sprzęty. Własnoręcznie je odnawiam, maluje nadając im zupełnie nowy charakter. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie skarby posiadamy u siebie w domu i w jaki sposób można je wykorzystać w nowych aranżacjach. Wyszukuję również meble na targach staroci, aukcjach internetowych i przystosowuje do danego projektu. Tego typu działania pozwalają na uzyskanie przytulnego wnętrza z duszą, niepodlegającego szybko zmieniającym się trendom. Takie podejście do aranżacji wnętrz pozwala zachować indywidualny styl pomieszczeń, a domownicy otoczeni zostają nutką nowoczesnego sentymentu.

Home Staging

Dzięki znajomości odpowiednich technik, pomogę przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Niewielkim nakładem prac oraz kosztów zmieniam dane wnętrza w celu przyspieszenia transakcji. Pomogę wykonać taką aranżację wnętrz, która przyciągnie oko i zwiększy atrakcyjność nieruchomości.
Proponuję aranżację wnętrz nieruchomości zlokalizowanych na terenie Katowic i całego Śląska. Chętnie wykonam kompletne projekty, na podstawie których Państwa pomieszczenia zamienią się w niezwykle atrakcyjną, a zarazem funkcjonalną przestrzeń.

Aranżacja wnętrz katowice